biuro@topwork.pl
  +48 12 30 70 740
 +48 71 30 70 740

Zestawy POS oraz oprogramowanie gastronomiczne dla lokali.

elzab POS

Terminal POS ELZAB P10 to urządzenie dedykowane do pracy w punktach handlowych i gastronomicznych. Zastosowane markowe podzespoły renomowanych firm takich jak Intel® czy Toshiba® pozwolą na wieloletnią bezawaryjną pracę. Ponadto oprogramowanie gastronomiczne jest bardzo łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu. Terminal posiada 15 calowy ekran charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem ochrony IP52, co oznacza ochronę przed wnikaniem pyłu mogącego zakłócić pracę urządzenia.

Czytaj więcej: POS Elzab P10  

POS

15-stocalowy ekran dotykowy zamknięty w jednej, eleganckiej obudowie wraz z komputerem na podzespołach firm Intel Atom i Toshiba tworzy z tego urządzenia niezbędny element każdej restauracji czy dużego sklepu. Współpracuje z każdym programem sprzedażowym, magazynowym, księgowym czy sprzedażowo-magazynowym. Dzięki licznym gniazdom komputerowym (USB, D-SUB9, RJ45, PS/2, RJ45 LAN) daje możliwość podłączenia praktycznie każdego urządzenia peryferyjnego - klawiatury, drukarki fiskalnej, wagi, czytnik akodów itp. - tworząc tym samym nieocenioną pomoc zarówno przy samej sprzedaży, jak i przy obsłudze klienta, stanu magazynowego, przyjmowaniu zamówień od dostawców itp.

Czytaj więcej: POS Elzab P20  

Kup zestaw POS

Najnowszy terminal POS ELZAB P21 to urządzenie dedykowane do pracy w punktach handlowych i gastronomicznych. Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego terminal ułatwia i przyśpiesza pracę sprzedawcy.

POSy ELZAB P21 łączą dobrą wydajność z rozsądną ceną. Zastosowane markowe podzespoły renomowanych firm takich jak Intel® czy Toshiba® pozwolą na wieloletnią bezawaryjną pracę. Ponadto 15 calowy ekran charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem ochrony IP65 co oznacza całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu oraz ochronę przed strumieniem wody z dowolnego kierunku. Zestaw posiada najnowsze oprogramowanie gastronomiczne! Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją

 

Czytaj więcej: POS ELZAB P21