biuro@topwork.pl
  +48 12 30 70 740
 +48 71 30 70 740

Najlepsze kasy fiskalne w Krakowie!

kasy fiskalne tanio

Jedyna na rynku kasa fiskalna z panelem dotykowym. Intuicyjna obsługa i przejrzystość menu połączone z elektroniczną kopią paragonów czynią z niej urządzenie idealne zarówno dla małych firm jak i gabinetów lekarskich czy biur księgowych. Innowacyjny system obsługi przez ekran dotykowy nie sprawia problemów ani nowym przedsiębiorcom ani tym, którzy korzystali z kas fiskalnych nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt lat wstecz.

 

Czytaj więcej: K10  

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku.

 

 

Czytaj więcej: Novitus Nano E  

Kup kasę fiskalną

Najtańsza kasa z oferty ELZAB jednak wyjątkowo funkcjonalna, idealnie sprawdza się w małych placówkach handlowych czy np. biurach księgowych lub gabinetach lekarskich. Dzięki przejrzystemu ustawieniu przycisków i czytelnym ekranom jej obsługa nie sprawia problemu nawet osobom, które do tej pory nie miały do czynienia z kasami fiskalnymi.

Czytaj więcej: Mini  

Kasa wielkości ELZAB Mini ale z kopią elektroniczną paragonów oraz dużo większą bazą towarową. Więcej opcji - więcej możliwości - taka sama prostota obsługi!

Dzięki wbudowanemu, wydajnemu akumulatorowi może pracować jako kasa stacjonarna lub mobilna.

 

 

Czytaj więcej: Mini E  

Kasa fiskalna FAREX Perła – to idealna kasa do zastosowań mobilnych. Jest mała i lekka, mieści się w schowku samochodowym. 

 

 

Czytaj więcej: Farex Perła  

Kasa fiskalna NOVITUS LUPO E – to nowoczesna i sprawdzona technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży. LUPO E to odpowiednik kasy LUPO ale wyposażona w nowoczesną elektroniczną kopie paragonu.

 

 

Czytaj więcej: Novitus Lupo E  

Kasa fiskalna MAŁA PLUS (rozbudowana wersja kasy MAŁA) - to zaawansowany technologicznie produkt, przeznaczony dla niewielkich punktów sprzedaży. 

 

 

Czytaj więcej: Novitus Mała Plus  

kup teraz kasę fiskalną

Bardzo zgrabna, szybka i prosta w obsłudze kasa dedykowana dla małych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług.  Jest to model z kopią elektroniczną paragonów – w kasie nie ma drugiej rolki papierowej. Kopie paragonów przechowywane są na karcie microSD – jest to wygodniejsze, bezpieczniejsze (nie trzeba przechowywać rolek – kopii przez okres 5 lat). Jest to też tańsze rozwiązanie w eksploatacji. Baza towarowa kasy mieści do 4095 pozycji.

Czytaj więcej: Elzab Jota E